Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

21. Egyetemkör futás

április 24 @ 17:15 19:00

A verseny célja: A hagyományos Egyetem kör futás keretében sportolási lehetőség biztosítása a Pannon Egyetem hallgatói, dolgozói és a veszprémi, környékbeli lakosság számára.

Mindegy, milyen lassan futsz, így is mindenkit lekörözöl, aki a kanapén fetreng.”

Szeretettel várunk ez alkalomból minden hallgatót, oktatót, dolgozót, és érdeklődőt, hogy részvételükkel tegyenek hitet az egészséges életmód mellett, és személyes példamutatásukkal járjanak „lustálkodó” társaik előtt.

A verseny célja: A hagyományos Egyetem kör futás keretében sportolási lehetőség biztosítása a Pannon Egyetem hallgatói, dolgozói és a veszprémi, környékbeli lakosság számára.

Kóstolj bele az amatőr futóversenyek világába és mutasd meg, hogy a sportolás mindenkinek jó buli!

Nevezés és rajt helyszíne: Pannon Egyetem, alsó kampusz, üveges pavilon a rekortán sportpályák mellett

Táv: 2 km

Útvonal: hamarosan kijelöljük az Erzsébet ligetben

Részletes program:
17:15-17:45 Regisztráció
17:45-18:00 Közös bemelegítés
18:00 Rajt
18:30-19:00 Közös nyújtás
19:00 Eredményhirdetés és 2 testnevelés aláírás kiosztása a versenyző hallgatók részére

A nevezéskor szükség lesz:
– név
– diákigazolvány szám
Kérlek hozzátok magatokkal a diákigazolványokat!

Kategóriák:
PE hallgató férfi
PE hallgató női
PE oktató/dolgozói férfi
PE oktató/dolgozói női
PE dolgozó gyermek
Nyílt felnőtt férfi
Nyílt felnőtt női

Díjazás: Egyetemi kategóriában: 1-3 hely kategóriánként érem. A verseny győztesének a neve felkerül a vándorserlegre. A PE hallgatói női és férfi futam győztese a Veszprémi Egyetemi Sport Club különdíját veheti át. Az első 100 befutó feliratozott pólót kap ajándékba!

Helyszín: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10.