Duális Főzőfesztivál a Kossuth Rádióban

2024. június 9-én a Kossuth Rádió Hajnal-táj című adásában a Kruppa-Jakab Éva kulturális referenssel készült interjút hallhatta a közönség a Duális Főzőfesztiválról és a Pannon Egyetem 75 éves jubileumi programsorozatáról.

A rádióműsor felvétele az alábbi linken tekinthető meg 05:46:50-tól (kb. 4 perc időtartamban): https://mediaklikk.hu/radio-lejatszo-kossuth/?date=2024-06-09_05-05-01&enddate=2024-06-09_06-08-00&ch=mr1

A Duális Főzőfesztivál a Pannon Egyetem veszprémi felső kampuszán, több mint 50 csapat és bogrács felsorakoztatásával valósul meg a Duális Képzési Központ munkatársainak szervezésében, egyetemi közösségek és partnerek részvételével.