Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Duális Főzőfesztivál

június 14 Egész nap

A Pannon Egyetem Duális Képzési Központja 2024. június 14-én 10 órától tartja III. Duális Főzőfesztiválját.

Intézményünk fennállásának 75. évfordulója alkalmából célunk, hogy 75 bográcsban rotyogjon a finomság. Várjuk a karok, képzőhelyek, szervezeti egységek illetve szervezeti egységeken átívelő multidiszciplináris baráti közösségek jelentkezését!

A program 13 órától a Wine & Vinyl Prosecco terasszal egészül ki, a zenei aláfestést ZsT biztosítja. A borkóstoló önköltséges.

• Létszám: minimum 5 fő. A csapat tagja bárki lehet, aki valamilyen módon kötődik az adott szervezethez (munkatárs, diák, hallgató, családtag, stb…).
  • Egy szervezettől több csapat is jelentkezhet
  • Időpont: 2024. június 14., 10-18 óra
  • Jelentkezési határidő: 2024. május 15.
  • Jelentkezés elfogadása: érkezési sorrendben, csak visszaigazolással érvényes.

Amit minden csapat számára biztosítunk: 5 kg marhahús, vízvételi lehetőség, sörasztal, sörpad, sörsátor, főzéstechnikai eszközök (bogrács, 3láb, gázpalack, gázégő, merőkanál, fakanál), minden egyéb felszerelésről a résztvevőknek kell gondoskodniuk (kés, tál, evőeszköz, tányér, pohár, stb…). Az esemény idején a Magister Büfé a helyszínen kávé, üdítő, péksütemény szolgáltatást nyújt.

A kész étel fajtája szabadon választott (gulyásleves, marhapörkölt, babgulyás, pincepörkölt, vadas, hamburger, csilisbab, szecsuáni marha, burgundi marha és bármely más földrajzi egység étke, stb).

Mindenkit szeretettel várunk főzni, kóstolni, vagy csupán beszélgetni!

Üdvözlettel: Utasi Anett és a Duális Képzési Központ munkatársai

Jelentkezni: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVMsETOVe1gqtPR4q2mH4qXhqZhFe58ymX2fAczGN97-i6hg/viewform

Helyszín: Pannon Egyetem, Veszprém, József Attila utca 34., felső kampusz