Események betöltése

« Összes Események

Green UP Challenge – Kreálja újra!

augusztus 1 augusztus 31

2024 májusában elindult a Pannon Egyetem 6 hónapos fenntarthatósági kampánya, a környezettudatosabb mindennapokra irányuló kihívássorozat, a Green UP Challenge.
Részletek: https://greenupchallenge.uni-pannon.hu/
A különböző környezettudatos küldetések teljesítése mellett hónapról-hónapra megismerkedhetnek az adott tématerületek alapjaival, az egyetemünkön folyó fenntarthatósághoz kapcsolódó tevékenységekkel, képzésekkel, kutatásokkal.
Tegyünk a Földünk jelenéért és jövőjéért – együtt! Legyen Ön is Ökokalandor!
Kihívások: Augusztus – Kreálja újra: Óriási mennyiségű hulladékot termel az emberiség, amely káros a környezetre, az egészségünkre. Hívjuk fel a figyelmet közösen az alkotás és kreativitás útján a fenntarthatósági kihívásokra, a környezetvédelem fontosságára hulladék felhasználásával. Trash Art Pályázatunkkal és nyári workshopokkal segítjük az alkotó folyamatot.