Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Taste of Pannonia International Picnic

április 24 @ 16:00 19:00

Készülj fel a tavaszi félév legnagyobb nemzetközi eseményére!

Helyszín: Club Un1on, (Magister Kollégium mögött)
Veszprém, Wartha Vince u. 1, 8200

A Pannon Egyetem 2024. április 24-én rendezi meg első nemzetközi piknikjét. Vegyél részt egy izgalmas gasztronómiai és zenei eseményen, hogy megünnepeld hallgatói közösségünk sokszínűségét!

Program:

16:00 Kelettől- Nyugatig:

Ismerd meg a különböző kultúrákat! Az esemény nyitányaként bemutatkozik a 14 ország hallgatói képviselete.

16:40- 19:00 Kóstold meg a világot

Ismerkedj meg a nemzetközi konyhával és kóstold meg a nemzetközi és magyar hallgatók által készített ételeket 14 országból.

17:00 Ismerkedjetek meg egymással

Vegyél részt szórakoztató játékokban és szerezz új barátokat egy barátságos és befogadó légkörben!

17:00 Versenyezz a Juice Pong kihívásban

Hozz létre egy kétfős csapatot és vegyél részt egy juice pong versenyen! A játékban való részvétel előzetes regisztráció esetén lehetséges.

17:00 – 19:00 Táncold át a délutánt

Ismerkedj meg a Zoord nevű etno trance zenekarral – a legnagyobb nemzetközi zenei rendezvények (pl. Sziget fesztivál) rendszeres résztvevőivel!

Alkossuk meg közösen a Pannon Egyetem nemzetközi dalát a Curved Space-szel, és adjuk át magunkat a világ minden tájáról érkező dallamoknak!

Az alábbi linkre kattintva tudsz regisztrálni az eseményre és a Juice Pong versenyre:

Get ready for the biggest international event of the spring semester!

The University of Pannonia organizes its first ever international picnic on the 24th of April, 2024. Join an exciting gastronomy and music event to celebrate the diversity of our student community!

Programme:

16:00 From East to West:

Learn about different cultures! The event will open with a presentation by student representatives from 14 countries.

16:40-19:00 Taste the World

Get familiar with the international cuisine and try the dishes prepared by the international and Hungarian students.

17:00- Get to know each other

Participate in fun games and make new friends in a welcoming and inclusive atmosphere!

17:00- Compete in a Juice Pong challenge

Create a team of two and take part in a juice pong competition! Participation in a game is available upon pre-registration.

17:00-19:00 Dance the afternoon away

Meet an ethno trance band Zoord – regular participants of the largest international music events (such as Sziget festival)

Create the university of Pannonia’s international song with Curved Space and indulge in tunes from all around the world!

Follow the link below to register for the event and for the Juice Pong competition: