Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Múzeumok Éjszakája 2024 – a Laczkó Dezső Múzeumban

június 22 @ 17:00 22:00

A Pannon Egyetem 75 éves jubileumi rendezvénysorozata keretében Intézményi Road Show-t szervezünk, melynek során partnerintézményeinket látogatjuk meg, színes programokat kínálva egyetemünk jelenlegi munkatársainak és nyugdíjasainak.

Az Eötvös Károly Könyvtárral az Élő Könyvtár sorozatot, valamint a Tekeregj a Tekeres-völgybe túrát valósítottuk meg, a Digitális Tudásközponttal együttműködve digitális élménytúrákat szerveztünk nyugdíjas munkatársainknak.

Laczkó Dezső Múzeum nemcsak együttműködő partnerünk, hanem közvetlen szomszédunk is. A múzeum felújítása tavaly fejeződött be, állandó kiállítása is megújult, Emlékgép címmel tekinthető meg.

Az Intézményi Road Show keretében 2024. június 22-én egyetemi munkatársainknak és közvetlen hozzátartozóiknak lehetősége nyílik a Múzeumok Éjszakája 2024 változatos programjainak térítésmentes megtekintésére. Fedezzék fel Veszprém történelmét, kalandozzanak a Múzeumok Éjszakája tárlatvezetésein, koncertjein, interaktív eseményein – akár családtagjaikkal együtt! Egy munkatársunk saját magán kívül maximum 4 főt regisztrálhat be, pl. XY+3 fő megjelöléssel.

Célunk, hogy partnerintézményünket, a veszprémi alsó kampuszunk tőszomszédságában található felújított múzeumot és kínálatát munkatársaink is közelebbről megismerjék!

A Laczkó Dezső Múzeum felajánlásának köszönhetően a következő programokon nyílik lehetőségük ingyenes részvételre: https://www.ldm.hu/hu/programok/muzeumok-ejszakaja-2024-06-22

A részvételhez előzetes regisztráció szükséges. Regisztrálni a következő linken lehet június 18-án 10:00 órától június 19-én 16:00-óráig:

Link: https://forms.gle/7sSd31U5NPsbx56Y6

A létszámlimit 100 fő.

A regisztrált munkatársak a Laczkó Dezső Múzeumban vehetik át karszalagjaikat (június 22-én 17:00 órától 22:00 óráig), mellyel az ingyenes belépés biztosított a fenti linken található programokra. A jelenléti ív aláírása kötelező.

Várjuk jelentkezéseket, tartsanak velünk!