Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

VENŐKE Szalon

május 15 @ 18:00 20:00

A Veszprémi Nők Kerekasztala Egyesület havonta Szalont rendez a Pannon KözTérben. Mindig olyan vendéggel találkozhatunk, aki valamiben kiemelkedő, valamiben különleges.

A Pannon Egyetem 75 éves jubileuma kapcsán ezúttal Tímár Veronika, a Veszprémi Magyar-Finn Egyesület örökös elnöke, a Pannon Egyetem díszpolgára a vendégünk, aki sok szállal kötődik a Pannon Egyetemhez. „Tímár Veronika életét, munkásságát mindig a közösségért való tenni akarás jellemezte. A Veszprém Megyei Önkormányzatnál végzett munkája során mindig a kapcsolatokat kereste, hidakat épített, legyen szó akár a Veszprém-Rovaniemi, tágabb értelemben a magyar-finn, akár az egyetem és a város közötti kapcsolatokról. Több veszprémi egyetemista tartozhat hálával neki különféle ösztöndíjak elnyerésében nyújtott segítségéért.”

Helyszín: Pannon KözTér (8200 Veszprém, Egyetem u. 3. E épület fsz.)